სიახლეები
კონფერენციის „ადამიანი და ცხოველთა სამყარო“ II ტურში გადასულ მოსწავლეთა სია
V-VI კლასები

1. თორნიკე ჩიტაშვილი
2. ლიკა ვეკუა, მარიამ ზუბიტაშვილი
3. რუსუდან კიკნაძე, სალომე სიჭინავა
4. ალექსანდრე რაფავა, გიორგი ბაგასარიანი
5. ნინო ყველაშვილი, ნინო სტეფნაძე
6. ნინო ყურშუბაძე
7. დემეტრე ვარდუკაძე
8. ალეკო მოსიაშვილი, ნიკოლოზ ნამგალაძე
9. ნიკა ქეჟერაშვილი
10. ბარბარე ჩუგოშვილი
11. კონსტანტინე ანდრიაძე
12. ლუკა ტატიშვილი
13. ანა ჯიანი
14. მედეა ჩაჩანიძე, მარიამ ლაბარტყავა, ლიკა ლომსაძე
15. მარიამ მშვიდობაძე, სალომე სალთხუციშვილი, ლოლიტა სარგსიანი
16. ნუცა ნათენაძე
17. მარიამ ჯაგუნავა, ანანო გაგუა
18. ლ. ხაჩიძე, ვ. თანიაშვილი
VII-VIII  კლასები

1. ხატია აფხაზაშვილი
2. დავით ცაცაბაშვილი
3. გიორგი გოგელაშვილი
4. მეგი ზალოშვილი
5. ნოდარ იაგუტიანი
6. სალომე ბადრიძე
7. ნია ბარამაძე
8. ნანო მოდოსიანი
9. თამარ გაფრინდაშვილი
10. არჩილ მამუკაშვილი
11. მარიამ მეხრიშვილი
12. თორნიკე ჭინჭარაძე
13. ხატია ზურაბაშვილი, ანი ქავთარაძე            
14. მარიამ აფხაზაშვილი
15. ლაშა მიქაბერიძე
16. ბესო ბელეიშვილი
17. სერგო ბრაჭული
18. ანი ფაცაცია
19. ანი ქოიავა
20. თიკო სადუნაშვილი
IX-XII კლასები
 
1. იოანე ანდრიაძე
2. დიანა გიორგაძე, დავით მუსხელიშვილი
3. სალომე კუჭავა, ნინო ბუტიკაშვილი
4. ნუგზარ ბიბილაშვილი
5. რევაზ კვარაცხელია
6. გ. ხუროშვილი, ა. კალანდაძე
7. ა. დარბაიძე
8. ლუკა ქობალია
9. მაცაცო ტატუაშვილი, შორენა ჩაჩანიძე
10. გიორგი გურგენიძე
11. მარიამ შავლიაშვილი
12. ნინო ბიგვავა, თამთა ღუდუშაური
13. ავთო გვასალია
14. შოთა დუმბაძე
15. დავით ბელქანია, სალომე ჯაფარიძე
16. ანა მურვანიძე
17. გიორგი ბერიძე
18. გიორგი მგელაძე
19. დათო ხოჯავა
20. ქეთი ვარშანიძე
21. ანა ჯანელიძე
22. ანა მელაძე
23. ნინო ჯინჭარაძე
24. ზურა შავიშვილი
25. ა. დოლიძე, ლ. შეყილაძე, თ. ფერხული
26. მ. თათარაშვილი, ს. უნდილაშვილი
27. თეონა კვარაცხელია, მარინა მაკალათია, მარიამ ქეშელაშვილი
28. ნათია მაისურაძე
29. ანი ნამგალაძე
30. ბექა მირუაშვილი
31. ნათია ჯაგოდნიშვილი
32. ანი ჩარკვიანი
33. მიხეილ ქისიშვილი
34. სოფიო ბუხრაშვილი, ხატია ზურაბაშვილი, ანი ქავთარაძე
35. სანდრო ჭითანავა
შეგახსენებთ, რომ კონფერენცია ჩატარდება ა.წ. 20-23 მაისს, თბილისის ზოოპარკის საგანმანათლებლო ცენტრში.
 
სხდომების განრიგი:
 
20 მაისი: V-VI კლასები.
21 მაისი: VII-VIII კლასები.
22 მაისი: IX-X-XI-XII კლასები.
 
სხდომების დაწყების დრო: 14:00 საათი.
 
გამარჯვებულთა დაჯილდოება გაიმართება 23 მაისს, 14:00 საათზე.